Usługi informatyczne Inteligentne domy Alarmy Monitoring Kontakt

Internet satelitarny

Internet satelitarny to szerokopasmowy dostęp do internetu drogą satelitarną. Usługa Tooway, dzięki wykorzystaniu dwukierunkowej technologii satelitarnej zapewnia szybki i elastyczny dostęp do szerokopasmowego Internetu. Prędkość transferu to 22 Mb/s przy odbiorze danych i 6Mb/s przy ich wysyłaniu. Łącze satelitarne zapewnia bardzo wyskoki komfort użytkowania.

W przeciwieństwie do usług internetowych opierających się na infrastrukturze naziemnej, takich jak łącze telefoniczne lub połączenie kablowe, satelity pozwalają na uzyskanie dostępu do Internetu na bardzo szerokim obszarze. Tooway zapewnia całkowite pokrycie naszego kraju jak i całej Europy wiązką satelitarną, dzięki czemu jest dostępna praktycznie w każdym miejscu bez względu na położenie jak i ukształtowanie terenu.

Usługa realizowana jest za pośrednictwem najnowszego satelity Eutelsat KA-SAT, pracującego w paśmie częstotliwości Ka, zapewniającym znacznie większą niż dotychczas stabilność i przepustowość. W odróżnieniu od innych technologii, Internet satelitarny jest zupełnie niezależny od istniejącej infrastruktury. Wystarczy odpowiednia antena satelitarna oraz modem.

Takie cechy internetu satelitarnego jak:Tooway satellite

stanowią dobra alternatywę w stosunku do ofert operatorów systemów naziemnych.

Wspólnie z firmą Kempa Invest Sp. z o.o. oferujemy Państwu dostęp do polecanej usługi Tooway. Lista dostępnych pakietów: www.kempa-satellite.com/tooway/

Firma NOXOM zapewnia w pełni profesjonalną i kompleksową instalację.