Inteligentne domy

noxom-inteligentne-domy-v2Systemy automatyzacji budynkowej, w których wszystkie instalacje, takie jak: oświetlenie, sterowanie roletami, instalacje grzewcze, alarmowe, monitoringu, audio-video mogą zostać połączone w jeden inteligentny system. Daje to możliwość zarządzania wszystkimi instalacjami, które według upodobań i konkretnej konfiguracji użytkowników, spełnia potrzeby mieszkańców dając im komfort i bezpieczeństwo.

Pozwala to jednym poleceniem przyciemnić światła, włączyć nastrojową muzykę i zamknąć rolety. Systemy alarmowe są automatycznie włączane po wyjściu z domu, a kamery czuwają nad bezpieczeństwem. Dzięki kontrolowaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, znacząco obniża koszty związane z eksploatacją.

Sterowanie domem przebiega w wygodny i intuicyjny sposób lokalnie lub zdalnie, nawet gdy znajdujemy się na drugim końcu świata.

Automatyka domowa daje przede wszystkim użytkownikom:

  • wysoki komfort
  • optymalizację kosztów
  • zwiększenie bezpieczeństwa

Można stwierdzić, iż inteligentne instalacje to aktualnie najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologie w budownictwie, które wdrażamy w budynkach mieszkalnych jak i w firmach. Oferujemy Państwu inteligentne instalacje, korzystając z aktualnie najlepszych możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.

Powrót