Usługi informatyczne Inteligentne domy Alarmy Monitoring Kontakt

Inteligentne domy

Inteligentny dom to system automatyzacji budynkowej, w którym wszystkie instalacje, takie jak: oświetlenie, sterowanie roletami, instalacja grzewcza, system alarmowy, monitoringu, audio-video, i wiele innych – zostają połączone w jeden inteligentny system. Daje to możliwość zarządzania wszystkimi instalacjami, które według upodobań i konkretnej konfiguracji użytkowników, spełnia potrzeby mieszkańców dając im komfort i bezpieczeństwo.

Pozwala to jednym poleceniem przyciemnić światła, włączyć nastrojową muzykę i zamknąć rolety. Systemy alarmowe są automatycznie włączane po wyjściu z domu, a kamery czuwają nad bezpieczeństwem. Dzięki kontrolowaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, znacząco obniża koszty związane z eksploatacją.

Sterowanie domem przebiega w wygodny i intuicyjny sposób lokalnie lub zdalnie, nawet gdy znajdujemy się na drugim końcu świata.

Automatyka domowa daje przede wszystkim użytkownikom:


Można stwierdzić, iż inteligentne instalacje to aktualnie najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologie w budownictwie, które wdrażamy w budynkach mieszkalnych jak i w firmach. Oferujemy Państwu inteligentne instalacje, korzystając z aktualnie najlepszych możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.